Komende evenementen


Zwolle viert thuus Karmisse!

Voor wie dacht dat er helemaal geen Kermissen gevierd konden worden dit jaar, had het mis! Want ondanks dat de Zwolse Kermis 2020 op ‘t Strootman niet door kon gaan, is het mooiste weekend van het jaar óntzettend goed gevierd in héél Zwolle!

Vanuit alle hoeken van ons mooie dorp is van alles uit de kast getrokken om toch nog samen een beetje Kermis te vieren, en hoe!! Er zijn vele tompoucen gegeten, fietsen, wagentjes én trekkers versierd, en er zijn zelfs nieuwe koningen en koninginnen gehuldigd! Gasten3Hook, de Haak & Hökers Buurt, D’n Winterswieksenhook, ‘t Eibargse Veld, de vriendinnengroep ‘Bitches be like’ en Lian & Merle hebben zich van hun allerbeste kant laten zien en winnen allen 10 munten per groep!

Zwolle bedankt! En we hopen dat we volgend jaar tijdens het Meifeest en de Kermis weer samen kunnen proosten op ons vertrouwde feestterrein ‘t Strootman!